Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile   13/9/2008, 15:04

Bukuroshja kosovare, Zana Krasniqi ka fituar vizėn pėr nė Vietnam, mirėpo ėshtė diskutabile pjesėmarrja e saj nė Miss Universe 2008, qė mbahet nė kėtė shtet.
“Do zoti dhe nuk do tė kemi probleme tė tjera gjatė festivalit”, ka thėnė pėr gazetėn “Lajm”, fotografi shqiptarė Fadil Berisha.
Bukuroshes kosovare autoritetet e Vietnamit ia kishin refuzuar vizėn me pasaportė tė UNMIK-ut, pėrderisa me intervenimin e ambasadės se Shqipėrisė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, ajo ka marrė vizėn me pasaportė shqiptare.
Autoritet qeveritare tė Vietnamit kontestojnė pavarėsinė e Kosovės, kėshtu qė ata kanė bėrė tė qartė se do bėjnė problem pėr pjesėmarrjen e Kosovės nė kėtė spektakėl. Pėrveē Vietnamit, qė ka kėrcėnuar se do tė tėrhiqet nga gara, tėrheqjen e kanė paralajmėruar, Serbia, Kroacia (pasi qė misi i kėtij shteti ėshtė serbe) dhe Bosnja Hercegovina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zana e fiton vizėn – pjesėmarrja diskutabile
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: