Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hall: Mos u dashuroni nė njė 'Jagger'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hall: Mos u dashuroni nė njė 'Jagger'   13/9/2008, 15:02

Ish- supermodelja, Jerry Hall, ka kėrkuar nga vajzat e saj qė tė mos bien nė dashuri me njė mashkull tė tipit tė Sir Mick Jagger, sepse rokeri ėshtė shumė i dhėnė pas femrave.
Bukuroshja nga Teksasi, ka thėnė se lidhja e saj 23 vjeēare me frontmenin e “Rolling Stones” ka qenė e shkatėrruar nga pabesia e kėngėtarit.
Pėr kėtė arsye, 51-vjeēarja ka vendosur qė tė mos i lejojė vajzat e saja, Elizabeth, 21-vjeēe, dhe Georgia-May, 16-vjeēe, ta pėrsėrisin gabimin e saj.
“Kurrė nuk do t’i lejoj tė dalin me njerėz tė dhėnė pas femrave, edhe pse besoj se nuk do ta bėjnė njė gjė tė tillė pasi kanė mė shumė vetėbesim se sa qė kam pasur unė dikur” ėshtė shprehur ajo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hall: Mos u dashuroni nė njė 'Jagger'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: