Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stewart: Sikur tė isha mė i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stewart: Sikur tė isha mė i ri   13/9/2008, 15:00

Planet e Rod Stewart pėr ta shtuar familjen e tij me gruan, Penny Lancaster, janė frenuar nga "mosqėndrueshmėria" e rokerit tė moshuar.
Kėngėtari i hitit, “Maggie May” dhe modelja Lancaster, kanė dėshirė tė madhe tė lindin edhe njė fėmijė, mirėpo tentativat e deritanishme nuk kanė dhėnė sukses.
Ndėrsa 63-vjeēari Stewart, ka pranuar se ndoshta mosha e tij e pengon tė mos bėhet baba pėr tė tetėn herė.
“Mė besoni, po e jap mė tė mirėn nga vetja tė kem edhe njė fėmijė. Mirėpo nuk jam ‘supermeni’ qė kam qenė dikur”, ka thėnė Stewart. Derisa, Lancaster nuk ėshtė pajtuar me kėtė duke thėnė: “Po gėnjen, ai ende ėshtė ‘supermen’”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stewart: Sikur tė isha mė i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: