Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 ZAJMINA ndryshon look,lamtumirė bionde

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: ZAJMINA ndryshon look,lamtumirė bionde   13/9/2008, 14:56

Teksa e kemi pyetur disa kohė mė parė nė njė intervistė nė “Bluetooth”nėse i kishte shkuar ndonjėherė nė mend tė ndryshonte look, Zajmina ushpreh se e kishte menduar, por tek biondja gjente rehati dhe ndihej mėsensuale.

Por nė fakt i ka ndryshuar mendja, sepse bukuroshja jo vetėmqė i ėshtė larguar ngjyrės sė verdhė tė flokėve, por i ka shndėrruar ato krejtė-sisht nė ngjyrė tė kuqe. Njė e kuqe e theksuar, qė tė thuash tė vėrtetėn i shkonmjaft dhe Zajminės duket se i pėlqen vetja kėshtu. Siē e shihni edhe nė kėto foto,ku Zajmina pozon ekskluzivisht pėr “Bluetooth”, ajo shfaqet e veshur me njėpalė rroba-banje ekstravagante, ndėrsa nuk lė pas dore edhe grimin, qė pjesėnmė tė madhe tė rasteve i pėlqen ta bėjė vetė. Pra, ėshtė koha qė tashmėkėngėtaren ta shohim nė shfaqjes e saj tė radhės nė ekran me flokė tė ndry-shuar. Ndoshta ndonjė tjetėr kėngė ose ndonjė tjetėr klip, qė do ta sjellė atėpranė fansave dhe pranė gjithė shikuesve. Edhe pse ka tjetėrsuar ngjyrėn, Zajmina nuk ka ndryshuar formėn e prerjes sė flokėve. I ka qėndruar sėrish besnike‘ ekstenshenave’, duke ruajtur tė njėjtėn gjatėsi dhe tė njėjtin stilim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
ZAJMINA ndryshon look,lamtumirė bionde
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: