Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie: Seksi ėshtė i pėrsosur nė shtatzėni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie: Seksi ėshtė i pėrsosur nė shtatzėni   13/9/2008, 14:53

Shtatzėnia e Angelina Joliet i ka dhėnė asaj dhe partnerit tė saj, Brad Pitt, njė shtytje tė papritur seksuale, pasi qė figura e saj “e plotė” ka shkaktuar nxitje tė madhe tė epshit.
Derisa shumica e shtatzėnave e ndėrpresin jetėn seksuale nė muajt e fundit tė shtatzėnisė, Jolie pranon se ajo dhe hamshori i saj, Pitt, nuk e dinė kur ėshtė mjaft
Shtatzėnia ėshtė e pėrsosur pėr jetėn seksuale. Tė bėn mė shumė kreative, dhe tė bėn tė kėnaqesh mė shumė”,ka thėnė Jolie nė njė intervistė pėr revistėn, “Entertainment Weekly”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie: Seksi ėshtė i pėrsosur nė shtatzėni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: