Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona si Spears – theu rregullat e trafikut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona si Spears – theu rregullat e trafikut   13/9/2008, 14:53

Kėngėtarja e njohur shqiptare, Bleona Qerreti ėshtė ndaluar pėr shkak tė moszbatimit tė rregullave tė komunikacionit.
Sipas “Bluetooth”, seksi kėngėtarja Qerreti ėshtė ndaluar nga policia e qarkullimit rrugorė nė unazėn “Vasil Shanto”, pasi kėngėtarja kishte vozitur pa ndonjė pėrkujdesje tė posaēme.
Policia e ka konfiskuar patentė shoferin e kėngėtares dhe nuk do t’ia kthejė atė sė paku pėr njė kohė tė caktuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bleona si Spears – theu rregullat e trafikut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: