Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 UniKKatil ėshtė kthyer nė Kosovė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: UniKKatil ėshtė kthyer nė Kosovė?   13/9/2008, 14:51

Sipas thashethemeve tė fundit qė po qarkullojnė nė kryeqytet, thuhet se rep-kėngėtari Rebel a.K.a UniKKatil ėshtė kthyer nė Kosovė.
Sipas njė burimi tė Dardaniachat.Net kėngėtari kosovar qė jeton nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės ėshtė parė nė njė makinė tė tipit “Hummer”, nėpėr rrugėt e Prishtinės.
Pas kėsaj kėngėtari ka shkuar pėr tė pushuar pėr nė vendlindjen e tij nė Gurakovc tė Istogut, ka thėnė burimi.
Ditė mė parė edhe gazeta “Express” ka shkruar pėr kėtė gjė, por njė ndėr themeluesit e grupit The Bloody Albooz (TBA), Visar Ahmetaj, i njohur me pseudonim N.A.G Gizl kishte refuzuar tė pėrgjigjej nė kėtė pyetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
UniKKatil ėshtė kthyer nė Kosovė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: