Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckinsale: Eva nuk ėshtė rivalja ime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckinsale: Eva nuk ėshtė rivalja ime   13/9/2008, 14:51

Kate Beckinsale ka qeshur me raportet se ajo ka njė rivalitet me Eva Longorian, duke thėnė se shoqja e saj ėshtė shumė e "vockėl" pėr tė qenė konkurrente e saj.
Beckinsale ka kaluar shumė kohė bashkė me yllin e dramės televizive “Desperate Housewives”, Longoria, qė nga koha kur ėshtė vendosur nė L.A. duke nxitur spekulime se ato janė bashkuar pėr t’i konkurruar njėra-tjetrės nė karrierėn filmike.
Mirėpo, aktorja e filmit “Underworld”, Beckinsale, thotė se ajo nuk e sheh bukuroshen nga Teksasi si rivale, pasi qė ata janė shumė tė ndryshme fizikisht pėr tė konkurruar me njėra-tjetrėn pėr role tė njėjta.
“Si mund qė unė dhe Eva tė konkurrojmė pėr tė njėjtin rol? Ajo ėshtė e vogėl, ndėrsa mua mė fascinojnė njerėzit e vegjėl”, ka shpjeguar Beckinsale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beckinsale: Eva nuk ėshtė rivalja ime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: