Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckinsale: Nuk dua mė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckinsale: Nuk dua mė fėmijė   13/9/2008, 14:50

Kate Beckinsale e ka pėrjashtuar mundėsinė pėr tė pasur fėmijė tjetėr, duke thėnė se vajza e saj, Lily, nuk ka nevojė pėr vėllezėr apo motra.
Beckinsale ka njė vajzė nga lidhja e saj me aktorin, Michael Sheen, ndėrsa pohon se ajo ėshtė shumė e sjellshme dhe shumė e mirė, kėshtu qė nuk dėshiron ta prish kėtė mrekulli dhe tė lind ndonjė fėmijė tjetėr.
“Jemi shumė mirė kėshtu. Ndoshta nė njė kohė tjetėr mund tė mendoj pėr fėmijė, mirėpo tani pėr tani mendoj se i kemi tė gjitha. Lily ėshtė fėmijė i pėrsosur. Ajo ėshtė shumė e kėndshme dhe shumė ngjashme me mua. Edhe unė jam fėmija i vetėm i prindėrve tė mi dhe ndoshta do ta vazhdoj kėtė traditė”, ka thėnė aktorja britanike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beckinsale: Nuk dua mė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: