Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona i kthehet Kosovės para Amerikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona i kthehet Kosovės para Amerikės   13/9/2008, 14:48

Edhe pse kishte paralajmėruar se do tė vazhdonte rrugėn e saj pėr nė SHBA, kėngėtarja seksipile, Bleona Qereti, siē duket ka ndėrruar destinacionin - pasi qė ka ardhur nė Kosovė, ku ėshtė paraqitur nė dy emisione tė televizioneve kosovare, nė “Pėrrallė me tupan” dhe nė emision “Oksigjen”, tė Besim Dinės e Sinan Vllasaliut.
Nė tė dy emisionet Bleona nuk ka hezituar tė lavdėronte veten. Ajo ka thėnė se ėshtė duke bėrė njė karrierė tė suksesshme, mirėpo ėshtė e ēuditshme se pse ajo nuk ėshtė paraqitur nė asnjė nga emisionet nė Shqipėri - ku siē duket ka mė pak respekt sesa nė Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bleona i kthehet Kosovės para Amerikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: