Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashanti kthehet pas katėr vitesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ashanti kthehet pas katėr vitesh   13/9/2008, 14:47

Njė ndėr yjet me seksi tė muzikės, Ashanti, e cila nė karrierėn e saj ka dy albume dhe ėshtė fituese e njė ēmimi “Grammy” ėshtė rikthyer, edhe pse qė nga vitit 2004 - ku u paraqit me albumin “Concrete Rose” - nuk ka qenė e pranishme nė skenė.
Por, pėrderisa albumi i saj i ri do tė del se shpejti producenti i saj, Irv Gotti nga INC, ėshtė nėn hetime nga qeveria federale pėr pastrim parash. Ashanti kishte akuzuar me herėt producentėt e tjerė pėr kėto akuza dhe, sipas saj, ky ishte shkaku qė albumi “Concrete Rose”, nuk ishte shitur shumė.
Pas kėsaj Ashanti pushoj katėr vite nga skena e muzikės, por nuk ishte krejtėsisht e lėnė pas dore. Ajo luajti nė disa filma dhe gjithmonė ishte e shoqėruar me reperin Nelly.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ashanti kthehet pas katėr vitesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: