Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arta kthehet nė Belgjikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arta kthehet nė Belgjikė   13/9/2008, 14:46

Aktorja kosovare Arta Dobroshi ka udhėtuar pėr nė Belgjikė. Pas suksesit tė saj nė paraqitjen nė filmin “Heshtja e Lorna’s”, gjatė Festivalit tė Filmit nė Cannes, Arta ka udhėtuar pėr nė Belgjikė, ku si duket do tė filloj projekte tė reja filmimi.
Jozyrtarisht merret vesh se ajo do tė marrė pjesė nė disa festivale ndėrkombėtare, jo vetėm nė Evropė, por edhe nė Japoni e Amerikė.
Aktorja kosovare, e cila ishte pėrfolur nga kritika franceze si favorite pėr ēmimin Aktorja mė e Mirė, ka shpalosur emocionet e saja pėr disa gazeta nė Kosovė, dhe ka mbajtur njė konferencė pėr shtyp.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arta kthehet nė Belgjikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: