Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...   15/11/2007, 00:25

Kete jave ne TALKING MOVIES


Ne rubriken e filmave kete jave do te vije nje prej filmave me te mirepritur te ketyre muajve, per te mos thene filmi me i mire aksion i te gjithe vitit. Matt Damon, behet edhe nje here Jason Bourne, nje 007 i diteve tona, pjese e nje komploti te madh, prej se cilit ka humbur shume, te gjithe jeten e tij. Por tani do te marre fund gjithkca, sepse pas dy episodeve te para, Bourne do te jape ultimatumin, per te zbuluar nje here e mire identitetin e tij.
Ne Talking Movies kete jave
"The Bourne Ultimatum"
Historia, Review, Gafa, Fitimet, Cast, Fakte, Foto e te tjera tek Talking Movies.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Kėtė javė nė TALKING MOVIES do tė ndiqni ...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Kinematografia dhe Teatri-
Kėrce tek: