Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bashkė apo tė ndarė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bashkė apo tė ndarė?   13/9/2008, 14:46

Thashethemet kanė filluar qė ta prekin edhe ēiftin Inva Mula e Pirro Ēako.
Sipas suplementit tė “Gazetės Shqiptare”, “Bluetooth”, ata mė shumė jetojnė larg njėri-tjetrit sesa sė bashku. Pėrderisa sopranoja jeton nė Francė, Pirro mė shumė jeton nė Shqipėri dhe bėnė karrierė prej kėngėtari solist.
Kur kėsaj t’i shtohet edhe fakti se Pirro nė kohėn kur Avni Mula festonte pėrvjetorin e tij qėndronte nė publik, tregon sė gjėrat nuk janė duke shkuar mirė nė mes tė kėtij ēifti, tė cilėt shumė pak janė parė duke bėrė deklarata pėr media kohėve tė fundit.
Ata madje pėr njė kohė tė gjatė nuk e kanė vizituar as shtėpinė e tyre nė bregdet, ku sė bashku do tė mund t’i kalonin pushimet e tyre verore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bashkė apo tė ndarė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: