Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 VIP-at e Kosovės pėr gratė e Krushės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: VIP-at e Kosovės pėr gratė e Krushės   13/9/2008, 14:44

Rreth tetė bukuroshe dhe kėngėtare tė estradės kosovare janė mbledhur tok nė njė aksion humanitar tė organizuar nga Rottary Club dhe Oda Ekonomike Amerikane, pėr tė ndihmuar gratė e Krushės se Rahovecit.
Afėrdita Paēarada, Diellza Kolgeci, Jehona Sopi, Leonora Jakupi, Mimoza Mustafa, Vesa Luma, Gili dhe Nora Istrefi i janė bashkuar kėsaj nisme duke dhėnė fustanet e tyre nė njė ankand qė do tė organizohet tė dielėn nė hotelin “Grand”, nė Prishtinė.
Zėdhėnėsja e kėtij evenimenti, Ulpiana Lama, ka thėnė se ky ėshtė vetėm aktiviteti i parė i saj, pasi qė ajo planifikon qė aktivitete tė kėtilla tė organizohen edhe nė tė ardhmen.
Nė kėtė eveniment janė tė ftuar shumica e personaliteteve tė jetės publike dhe ekonomike nė vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
VIP-at e Kosovės pėr gratė e Krushės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: