Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbri sėrish me Madalenėn, Besarta e braktis

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Arbri sėrish me Madalenėn, Besarta e braktis   11/9/2008, 04:09

Mungon Besarta dhe grupi i “xhelozėve” tė fituesit
Nėse pak ditė mė parė Arbri ishte paksa konfuz me ardhjen e Madalenės nė Tiranė, dy ditė mė parė ėshtė ndier mė nė formė, teksa vajza qė ka dashur gjithmonė i ka qėndruar nė krah, gjatė promovimit tė nismės sė tij. Ai ka hapur zyrtarisht zyrėn e re pėr projektin e shumėpėrfolur, pėr tė startuar kėshtu ėndrrat qė filloi t’i thurė brenda shtėpisė sė “Big Brother”. Nuk e dimė ende me siguri, nėse mes tyre ka nisur gjithēka nga e para, megjithatė fakti qė Madalena ka qenė krahu i djathtė i Arbrit nė nismėn e tij, tregon se ata mė nė fund janė pajtuar. Madje vajza bukuroshe nuk ka nguruar qė edhe tė pozojė para medias, ndoshta pėr tė konfirmuar se lidhja e tyre tani, nuk ka mė ato tone mėrzie qė kishte kur Arbri hyri nė “Big Brother”.
Por duket se ceremonia e promovimit ka qenė njė festė e vėrtetė, kur nuk kanė munguar jo vetėm disa nga ishprotagonistėt e “Big Brother”, por edhe emra tė njohur tė politikės, tė cilėt duket se janė edhe mbėshtetės tė Arbrit nė projektin e tij, pėr njė Shqipėri ndryshe.
Nė listėn e personaliteve qė kanė qenė tė ftuar Erion Bogdani, Lajla Pėrnaska, princi Leka, Arbana Osmani, si dhe miqtė mė tė ngushtė tė Arbrit mes tė cilėve Jonida, Ilda, Romina dhe Julinda, por kanė munguar disa prej tyre, mes tė cilėve Besarta, pėr tė cilėn u fol se ata u lidhėn gjatė udhėtimit tė fundit nė Kosovė. Nuk dihen ende arsyet e mungesės sė Besartės, por sė
bashku me tė nė ceremoni nuk u shfaq as Poli, Ina dhe Shkėlqimi. Arbri ka premtuar sėrish se me shumėn prej 50 mijė euro qė ka fituar nga “Big Brother” projekti i tij parashikon qė tė fokusojė tė gjitha problemet qė shqetėsojnė shqiptarėt, mes tė cilave ato ekologjike, trashėgimisė kulturore, ndėrtimi dhe rikonstruksioni
i mjediseve shkollore, sportive apo argėtuese.Urojmė qė nė kėtė projekt njė vend tė rėndėsishėm tė ketė edhe Madalena, qė kėto ditė i ka qėndruar afėr Arbrit nė realizimin e projektit tė tij.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Arbri sėrish me Madalenėn, Besarta e braktis
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: