Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ina shtatzėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Ina shtatzėnė   11/9/2008, 04:02

Njėra ndėr banorėt e ish-shtёpisё sё famshme “Big Brother Albania”, Ina, sipas mediave nё Shqipёri ka ngelur shtatzėnė
Kėtė lajm e ka konfirmuar gazeta “Panorama”, e cila nė numrin e saj tė fundit ka shkruar se kjo ka qenė edhe arsyeja se pse Poli ka refuzuar njė vizitė tė tij nė Itali dhe Spanjė.

Ēifti ėshtė i njohur pėr puthjen e tyre gjatė realit show-ut shqiptarė, i cili pėrfundoj me fitoren e Arbėrit, i cili arriti qė t’i fitoj 50 000 euro. Por, tashmė banorėt e shtėpisė janė shumė tė famshėm nė Tiranė dhe ndiqen kėmba – kėmbės nga paparacėt e shumtė.

Ina ėshtė e dashura e Polit mė tė cilin ajo u njoftua gjatė realit- show-ut.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ina shtatzėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: