Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arta e ka publikuar mė qėllim videon e saj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Arta e ka publikuar mė qėllim videon e saj?   11/9/2008, 04:01

Kėngėtarja Arta Bajrami duket se e ka publikuar me qėllim videon e saj nė faqen youtube.
Sipas njė burimi tė afėrt me kėngėtaren dhe disa forumeve nėpėr internet, Vali dhe Arta nuk janė asgjė mė shumė pėrveēse shokė, derisa Arta nuk e ka njoftuar policinė pėr kėtė rast dhe as qendrėn e youtube.com nė Zvicėr.
Krejt kjo ka qenė njė kamuflazh i Artės qė mediat tė merren me kėtė rast dhe rasti i tillė tė shndėrrohet nė njė skandal.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Arta e ka publikuar mė qėllim videon e saj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: