Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina Jolie e sėmurė ? Ajo vazhdon tė festojė festa...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Angelina Jolie e sėmurė ? Ajo vazhdon tė festojė festa...   15/11/2007, 00:21

Te festosh eshte e rendesishme: edhe pse ti nuk di te gatuash: Angelina Jolie ka thene se mezi pret Dreken e Falenderimeve (Thanksgiving - Feste Kombetare ne SHBA) edhe pse aftesite e saj si kuzhiniere nuk jane te "bekuara.
-"Nuk di te gatuaj mire - ka thene - dhe mendoj se nuk do te me lere kush te gatuaj" Po kjo nuk do te thote gje. E rendesishme eshte deshira. Pastaj me milionat qe kane, s"do ta kene te veshtire te gjejne disa kuzhiniere per se mbari.
Meqe jemi tek festat, duhet thene se Jolie dhe Pitt e kane mbushur me festa kete vit, i cili per ta ka qene shume solar. Ata nuk festojne vetem festat ne SHBA, por edhe ne vendet ku shkojne, Kamboxhia, Etiopi, Vietnam, e me kaq vende dhe festa, nuk do te jete larg dita kur Jolie te hape ndonje restorant ku te gatuaje vete.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Angelina Jolie e sėmurė ? Ajo vazhdon tė festojė festa...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: