Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohet Memli Krasniqi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Martohet Memli Krasniqi   11/9/2008, 03:57

Rep kėngėtari i parė shqiptar Memli Krasniqi ėshtė martuar tė premten e kaluar, ka njoftuar revista familjare “Kosovarja”.
Kjo revistė ka thėnė se Memli e ka bėrė dasmėn e tij pa praninė e mediave kosovare dhe ėshtė martuar me njė vajzė tė quajtur Melisa, me tė cilėn ai ka qenė nė lidhje dashurie pėr njė kohė tė gjatė.

Sipas revistės, nė kėtė ngjarje kanė marrė pjesė personalitete tė ndryshme tė artit dhe muzikės, madje edhe politikanė. Mirėpo, me sa duket kryeministri i Kosovės nuk ka mundur tė shkojė atje pėr shkak tė angazhimeve tė tij nė Forumin e Crans Montanės.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Martohet Memli Krasniqi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: