Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kthjellu ngjiten nė skenėn e Kumanovo Streets Festival

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Kthjellu ngjiten nė skenėn e Kumanovo Streets Festival   11/9/2008, 03:56

Rok grupi kosovar “Kthjellu” do tė prezantohet nė “Komanovo Streets Festival” me njė perfomancė njėorėshe e cila do tė zė vend kėtė tė shtunė nė qytetin e Kumanovės tė Maqedonisė
Lajmin e ka bėrė tė ditur frontmeni i grupit Mentor Haziri i cili pėr emisionin “Express Live” pėrmes telefonit ka deklaruar se nė skenė “Kthjellu” do tė interpretojė po thuaj gjitha kėngėt e albumit. “Jo racizėm, jo diskriminim dhe jo nacionalizėm” ėshtė moto e kėtij festivali, qėllimi i sė cilit ėshtė bashkimi i komuniteteve tė ndryshme.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Kthjellu ngjiten nė skenėn e Kumanovo Streets Festival
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: