Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Uma Thurman paralajmėron fejesė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Uma Thurman paralajmėron fejesė   11/9/2008, 03:53

Aktorja e famshme, Uma Thurman, njoftoi se ėshtė gati pėr t’u fejuar me milionerin Arpad Busson.
Ēifti e bėri tė njohur vendimin gjatė njė dreke tė shtruar nga Nelson Mandela, me rastin e nėntėdhjetėvjetorit tė lindjes. Kjo do tė jetė martesa e tretė e Thurman, e cila ishte e martuar me aktorin Ethan Hawke, me tė cilin ka dy fėmijė. Ndėrkohė Busson ishte i martuar me Elle Macpherson, me tė cilėn kishte dy djem. Ylli i filmit “Kill Bill” ishte e martuar edhe Gary Oldman.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Uma Thurman paralajmėron fejesė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: