Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt   11/9/2008, 03:49

Kėngėtari, Alban Skėnderaj, mė nė fund do tė paraqitet nė treg me albumin e tij, pėrderisa ka lansuar nė televizione video-incizimin, "Larg dhe afėr".
Alban Skėnderaj, ka thėnė pėr mediat shqiptare se nė fund tė qershorit do tė hedh nė treg albumin e tij tė dytė, tė cilėn gjė ai e ka quajtur njė sprovė tė vėrtetė.

"Larg dhe afėr" ėshtė kėnga dhe klipi i parė promovues i kėtij albumi, i cili shpejt do tė pasohet edhe nga kėngė tė tjera, pėr tė cilat kantautori deklaron se pėrbėjnė njė hap mė profesional nė karrierėn e tij.

Pėrveē albumit, flitet se kėngėtari gjatė qėndrimit nė Gjermani, mund tė kėtė filluar lidhje me kėngėtaren e bukur, Miriam Cani, por ai pėrveē se ka pranuar miqėsinė me tė pėr gazetėn “Shqip”, nuk ka folur pėr lidhje, e cila, gjithsesi, ngelet enigmė.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mė nė fund vjen albumi i Alban Skėnderajt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: