Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze   11/9/2008, 03:48

Dy banoret e shtėpisė sė "Big Brother Albania", Juna dhe Romina, janė adhuruese tė ēmendura tė muzikės angleze, sidomos tė grupeve qė vinė nga Britania e Madhe.
Kjo ėshtė treguar edhe gjatė koncertit tė kėngėtarit, James Blunt, nė Tiranė ku tė dy vajzat morėn pjesė dhe ishin fanse tė zjarrta tė muzikės sė kėngėtarit britanik, i cili ka shėrbyer si ushtar i KFOR-it nė Kosovė.

Edhe Juna edhe Romina kishin shprehur dėshirėn e tyre tė dėgjojnė sa mė shumė muzikė angleze gjatė qėndrimit tė tyre nė shtėpinė e “Big Brother”, ku zakonisht kėndonin tekstet e kėngėve tė U2, Beatles, etj.

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Juna dhe Romina adhurojnė muzikėn angleze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: