Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Madonna angazhon avokate pėr divorc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Madonna angazhon avokate pėr divorc   11/9/2008, 03:41

Madonna ka angazhuar tė njėjtėn avokate pėr divorc, e cila e kishte pėrfaqėsuar nė gjyq Sir Paul McCartneyn, pasi qė ajo pėrgatitet pėr ndarje ligjore nga Guy Ritchie.
Kėngėtarja e hitit, “4 Minutes”, ka qenė e impresionuar me mėnyrėn se si avokatja, Fiona Shackleton, e ka zgjidhur ēėshtjen e divorcit tė ish-anėtarit tė grupit “The Beatles”, dhe pėr kėtė arsye dėshiron qė ajo ta udhėheq ēėshtjen e saj kundėr Guy Ritchiet.

“Madonna gjithnjė kėrkon mė tė mirin nė cilėndo fushė qė ėshtė e interesuar. Ndėrsa nė kėtė rast, Fiona Shackleton ėshtė mė e mira”, ka thėnė njė mike e Madonnės pėr gazetėn britanike, Daily Mirror.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Madonna angazhon avokate pėr divorc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: