Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...   15/11/2007, 00:18

Avril Lavigne


Ka filluar lufta e ftohte mes kengetares kanadeze dhe thashethemaxhiut me te madh te internetit. Prej shume kohesh eshte faqja kryefjale e thashethemeve per vipat, shumica e te cilave jane te paverteta. Avril Lavigne, qe eshte gjendur shpesh pjese e kesaj faqe, per ceshtje nga me privatet, dhe absurdet, ka hapur nje faqe ne internet, qe rivalizon, dhe thote "te verteten" per gjithcka. Faqja e yllit te "When your gone" eshte privatizimi, aty ku ajo ka shkruar:
"Me kane lenduar shume fjalet e tij, dhe eshte momenti per the thene: Mjaft. Me ndihmoni dhe ju per te mundur kete faqe debile per debila".
Lufta e Internetit eshte tek portat. Behuni gati per me te keqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Avril Lavigne shqetėsohet dhe publikon tė dhėna...
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: