Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts   31/7/2008, 20:37

Brad Pitt i ėshtė drejtuar pėr ndihmė bashkė-aktores sė tij nga filmi "The Mexican", Julia Roberts, pėr tė kėrkuar kėshilla se si tė kujdeset pėr binjakėt e tij.
Hamshori i Hollywoodit sė shpejti do tė bėhet baba i dy binjakėve, ndėrsa ai ėshtė takuar me yllin e filmit, “Pretty Woman”, pėr tė marrė kėshilla nga pėrvoja e saj.

“Brad dėshironte tė mėsojė nėse rregullat ishin tė njėjta pėr binjakėt si edhe pėr fėmijėt tjerė. Ndėrsa Julia i ka thėnė se ėshtė e njėjta gjė, vetėm dy herė mė e vėshtirė”, ka thėnė njė burim.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Pitt kėrkon ndihmė nga Roberts
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: