Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss humb njė kontratė pėr veshje tė brendshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moss humb njė kontratė pėr veshje tė brendshme   3/6/2008, 14:51

Modelja britanike, Kate Moss, ka humbur njė kontratė njė milion dollarėshe me njė kompani tė veshjeve tė brendshme, pasi qė ėshtė zėvendėsuar me njė modele 20-vjeēare.
Mbretėresha e modelimit ėshtė pėrjashtuar nga roli i modeles pėrfaqėsuese tė kompanisė, Agent Provocateur, dhe nė vend tė saj ėshtė caktuar modelja e panjohur, Alice Dellal.

“Tė gjithė janė tė habitur. Kate e ka pranuar mirė largimin e saj, ndėrsa drejtuesit dėshironin njė fytyrė tė re e cila do t’i pėrfaqėsonte dhe kjo ishte Alice”, ka thėnė njė burim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Moss humb njė kontratė pėr veshje tė brendshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: