Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hall shet fustanin e martesės me Jagger

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hall shet fustanin e martesės me Jagger   3/6/2008, 14:49

Ish-supermodelja, Jerry Hall, e ka nxjerrė nė ankand fustanin e martesės tė cilin e kishte veshur nė kohėn kur ishte martuar me Sir Mick Jagger, me qėllim qė tė fitojė para tė cilat do t’i dhurojė pėr tė pastrehėt.
Fustani tė cilin ajo e kishte veshur nė ceremoninė martesore tė vitit 1990, ishte punuar nga Antony Price.

Tani, nėntė vite pas ndarjes me frontmenin e “Rolling Stones”, Hall do ta shesė fustanin sė bashku me disa tesha tjera personale, ndėrsa fitimet do t’i shkojnė organizatės britanike pėr bamirėsi, Emmaus.

“Mė vjen mirė qė fustani im do t’ia zbukurojė jetėn dikujt tjetėr, ky ėshtė njė vazhdim i pėrjetimeve tė mira. Megjithatė ėshtė pak e ēuditshme qė dikush ta vesh atė nė martesėn e saj”, ka komentuar Hall.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hall shet fustanin e martesės me Jagger
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: