Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Depp vjedh spektaklin nė MTV Movie Awards

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Depp vjedh spektaklin nė MTV Movie Awards   3/6/2008, 14:47

Johnny Depp e ka “vjedhur” spektaklin nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve, MTV Movie Awards, duke fituar dy ēmime dhe duke eksituar kontingjentin femėror tė Hollywoodit.
Depp ishte befasia e mbrėmjes, duke i shokuar madje edhe tė famshmet e pranishme nė audiencė kur ai doli nė skenė pėr tė marrė ēmimin e Performancės mė tė mirė nė komedi, pėr versionin e fundit tė filmit, “Pirates of the Caribbean”, dhe ēmimin e “zullumqarit” pėr filmin, “Sweeney Todd”.

Kur kishte dalė nė skenė Depp, Lindsay Lohan kishte kėrcyer nė kėmbė, ndėrsa fituesja e ēmimit Oskar pėr filmin, “Juno”, Diablo Cody, ishte alivanosur kur e kishin fiksuar kamerat.

“Nuk e di si ka mundur tė ndodhė qė unė tė jem fituesi i ēmimit pėr komedi, pasi qė nuk jam edhe aq komik. Mund ta pyesni kėdo pėr kėtė”, ėshtė shprehur Depp gjatė marrjes sė ēmimit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Depp vjedh spektaklin nė MTV Movie Awards
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: