Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?   3/6/2008, 14:44

Rihanna ndėr tjera nė albumin e ardhshėm ka paraparė njė bashkėpunim karakteristik. Ajo po planifikon tė regjistroj njė kėngė mė Amy Winehouse dhe Duffyn.
Ylli i kėngės “Umbrella” ka bėrė njė listė kėngėtaresh dhe producentėsh tė preferuar, me tė cilėt dėshiron tė punoj nė studio albumin e radhės. Nė krye tė listės siē diket janė Winehouse, Duffy dhe super-producenti Mark Ronson.
Rihanna nė intervistė pėr BBC: “ Mark Ronson ėshtė i mrekullueshėm. Kemi biseduar tė bashkėpunojmė nė albumin tim tė ardhshėm. Ndėrkaq bashkėpunimi me Winehouse dhe Duffy do tė ishte interesant pasi kemi zėra tė ndryshme. Mė pėlqen Amy dhe e cilėsoj tė veēantė albumin e saj. Gjithashtu e mrekullueshme ėshtė edhe Duffy me punėn qe e bėnė”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna: Trio me Winehouse dhe Duffy?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: