Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eva Mendes zhvishet pėr Vogue

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eva Mendes zhvishet pėr Vogue   11/5/2008, 02:55

Aktorja seksi Eva Mendez, ka zbuluar gjinjtė e saj nė njė seri fotografish, tė cilat pritet tė botohen nė magazinėn italiane “Vogue”.
Mendez ka qėndruar pata objektivit gjysmė e zhveshur, me ēorape tė zeza seksi dhe njė bluzė tė tejdukshme, duke zbuluar gjinjtė e saj.

Kjo nuk ėshtė hera e parė qė aktorja seksi ka nxjerrė nė pak gjoksin e saj. Ajo ėshtė paraqitur tėrėsisht e zhveshur nė rolin e tė dashurės sė Denzel Washington, nė filmin “Training Day”.

Ajo po ashtu ka pozuar e zhveshur pėr kampanjėn e PETA (njerėzit pėr trajtim etik tė kafshėve), gjatė vitit tė kaluar dhe ka i ka dhėnė hijeshi edhe magazinės amerikane Jane, gjatė verės sė kaluar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eva Mendes zhvishet pėr Vogue
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: