Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Amy sėrish nė telashe me policinė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Amy sėrish nė telashe me policinė   15/11/2007, 00:16

Rrethohet shtepia nga policija


Shtepia e yllit eshte rrethuar nga policia. Eshte arrestuar bashkeshorti.
Ne zonen londineze te Camden, ka qene hataja perpara 2 ditesh, ku ne shtepine e yllit te muzikes soul-jazz, policet kane arrestuar bashkeshortin Blake Fielder-Civil.
Ceshtja nuk eshte sqaruar ende, dhe autoritetet nuk dhene asnje shpjegim.
Komshijte kane treguar per median se policet kane shperthyer deren, dhe kane kontrolluar me zhurme. Per momentin, thuhet se kjo nuk ka lidhje me incidentin ndodhur se fundmi ne Norvegji, kur Amy u ndalua per mbajtje droge.
Burime te pakonfirmuara thone, se Fielder-Civil eshte arrestuar sepse ka kerceneuar nje deshmitar lidhur me ceshtjen per te cilen ai eshte ne gjykim rrahjen e nje baristi.
Sapo te marrim vesh me shume do tua themi menjehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Amy sėrish nė telashe me policinė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: