Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carey ka ikur nga propozimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Carey ka ikur nga propozimi   11/5/2008, 02:54

Mariah Carey ka qenė aq e befasuar nga propozimi pėr martesė i Nick Cannon nė ēatinė e apartamentit tė saj nė New York, saqė ka i kur nga ai.
Cannon i kishte propozuar asaj me njė sheqerkė plastike brenda tė cilės kishte qenė njė unazė diamanti prej 17 karatėsh.

Carey pranon se ka menduar se sheqerka e plastikės ishte e thyer dhe nuk ka mundur tė besojė se i dashuri i saj ėshtė duke i propozuar.
“Ajo iku dhe i vinte turp”, ka thėnė Cannon.

Megjithatė, menjėherė pas kėsaj ajo kishte pranuar tė martohej me aktorin dhe reperin gjatė njė fluturimi me helikopter. “Ishte diēka shumė e bukur”, ka komentuar Carey pėr revistėn People.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Carey ka ikur nga propozimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: