Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilton dėshiron tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilton dėshiron tė bėhet nėnė   11/5/2008, 02:51

Paris Hilton ka dėshirė tė madhe tė ketė njė foshnje, dhe ėshtė e bindur se ajo mund tė jetė nėnė e mirė pėr faktin se ajo ka shumė kafshė.
Pasanikja dėshiron tė mbetet shtatzėnė sė shpejti duke ndjekur hapin e mikeshės sė saj dhe bashkė-aktores nė filmin “Simple Life”, Nicole Richie.

“Kam shumė kafshė tė bukura pėr tė cilat kujdesem dhe mendoj se kam shumėēka pėr t’u dhėnė fėmijėve tė mi”, ka thėnė trashėgimtarja e hoteleve.

27-vjeēarja aktualisht ėshtė nė lidhje dashurie me rokerin e grupit “Good Charlotte”, Benji Madden, i cili ėshtė vėlla binjak i partnerit tė Nicole Richiet, Joel.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hilton dėshiron tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: