Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Grupi Sugababes do tė mbajė koncert nė Shkup

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Grupi Sugababes do tė mbajė koncert nė Shkup   8/5/2008, 23:45

Grupi i njohur i vajzave britanike “Sugababes”, do tė mbajė njė koncert mė 17 nė qendėr tė Shkupit, koncert i cili organizohet me rastin e ribrendimit tė Telekomunikacionit tė Maqedonisė nė T-Home.
Koncerti do tė mbahet nė sheshin “Makedonija” nė Shkup, tė shtunėn e ardhshme, mė 17 maj, dhe do tė zgjatė pėr plot katėr orė, gjatė tė cilit koncert qytetarėt do tė mund tė argėtohen dhe dėgjojnė grupin e famshėm pa pagesė.

Sugababes ėshtė shpallur nga industria britanike e muzikės si grupi femėror mė i suksesshėm dhe mė i popullarizuar nė Britaninė e Madhe nė shekullin 21

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Grupi Sugababes do tė mbajė koncert nė Shkup
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: