Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė   8/5/2008, 23:41

Dita e dasmės e Jonida Maliqit po afrohet. Siē shkruan Bluetooth, mė 10 maj kėngėtarja do tė veshė fustanin e bardhė, ndėrsa kurorėzimi i saj do tė festohet me njė ceremoni madhėshtore, por shumė private nė Tiranė.
Afrimi i dasmės e ka bėrė edhe mė tė ngjeshur kohėn e Jonidės, ashtu qė momentet e pakta tė lira tė cilat i ka, ajo i shfrytėzon pėr relaksim duke i kaluar me mbesėn e vogėl, Johana, e cila viziton kryeqytetin shqiptar vetėm pėr dasmėn e Jonidės.

E shtuna edhe do tė jetė fundi i beqarisė sė kėngėtares, e cila do tė kurorėzojė kėshtu lidhjen e saj shumėvjeēare me Gentin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jonida Maliqi martohet kėtė tė shtunė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: