Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bell pėrgatit mėngjesin e zhveshur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bell pėrgatit mėngjesin e zhveshur   8/5/2008, 23:36

Kristen Bell, ka thėnė se gjatė kohės derisa ėshtė nė shtėpi, kurrė nuk vesh tesha, sepse ndihet mė mirė e zhveshur.
“Rrallė vishem derisa jam nė shtėpi. Mė pėlqen ta pėrgatis mėngjesin derisa jam e zhveshur. Por, duhet tė sigurohem qė kopshtari nuk vjen atė ditė!”, ka thėnė Bell.

Aktorja po ashtu ka thėnė se dėshiron mė shumė role tė rriturish. “Tė jesh tėrheqėse ėshtė nė rregull, por kam nevojė tė dal nga zona e tinejxherėve. Nuk ėshtė se nuk mė pėlqen, vetėm se e kam kaluar tashmė atė fazė”, ka shtuar aktorja 27-vjeēare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bell pėrgatit mėngjesin e zhveshur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: