Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Besa Fitoi ēmimin kryesor tė Festivalit Top Fest

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Besa Fitoi ēmimin kryesor tė Festivalit Top Fest   8/5/2008, 23:31

Edicioni i pestė i festivalit mė tė popullarizuar tė muzikės moderne shqiptare, "Top Fest", i zhvilluar mbrėmė nė Tiranė, ka ndarė plot 15 ēmime, duke nxjerrė fituese kryesore tė festivalit kėngėtaren Besa Kokėdhima.
Besa mori pjesė nė festival me kėngėn “Engjėjt vrasin njėsoj”, ndėrsa krahas ēmimit kryesor, asaj i ka takuar edhe njė ēmim tjetėr, ai i internetit, duke qenė mė e votuara online. Ēmimi i sjell kėngėtares edhe njė shumė prej 10 mijė eurosh.

Spektakli ishte njė organizim i shkėlqyeshėm, ashtu edhe siē jemi mėsuar ta shohim viteve tjera, i drejtuar nga dy prezantuesit e njohur, Ledioni dhe Albana. Nė mesin e pesėmbėdhjetė ēmimeve fituese, pati edhe kėngėtarė kosovarė si Vesa Luma, Teuta Kurti dhe bashkėpunimi mes Viagra dhe Skills.

Nė vijim lista e ēmimeve dhe fituesve:

Best New Art – Shpat Deda
Best Pop-Rock – Upstreew & Kelly
Best Alternative – Linda nė botėn e ēudirave
Best Hip Hop & R’n’B – Viagra dhe Skills
Best Male – Gledi dhe Gent Bushpepa
Best Song – Hana
Best Interpret – Teuta Kurti
Best Group – Cody
Best Video – Aida Hana
Vodafone Club - Ngroba
Digitalb – Vesa Luma
TAR – Vitmar Basha
Internet - Besa

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Besa Fitoi ēmimin kryesor tė Festivalit Top Fest
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: