Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jennifer Lopez pushohet nga puna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Jennifer Lopez pushohet nga puna   15/11/2007, 00:14

Epic Records i "ka dhene duart" artistes portorikane duke nderprere kontraten qe kishte me te. Disku i saj i ri "Brave"("Hold it don"t drop it", "Do it well") ishte nje zhgenjim ne klasifikime (vetem 53.000 kopje te shitura ne javen e pare). Mbi te gjitha, kompania nuk ka duruar me kapriciot e Lopez, mbase lidhur edhe me shtatzanine tanime te konfirmuar.
Ne deklaraten per shtyp thuhej se "Jennifer Lopez kushton me shume, se sa ne fitojme, keshtu qe duhet ta leme "te shkoje"".

Nderkaq interpretuesja e "Que Hiciste" ka shtyre ne momentin e fundit nje koncert qe duhet te mbante ne San Diego, ne respekt te viktimave te zjarreve qe rane atje. J.Lo kishte premtuar nje turne per te promovuar albumet e saj te ketij viti: "Coma ama una mujer" dhe "Brave", por shtatzania do ta detyroje te rrije larg skenave per pak kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Jennifer Lopez pushohet nga puna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: