Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kutcher i bombarduar me dhurata

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kutcher i bombarduar me dhurata   8/5/2008, 23:27

Zemėrthyesi i Hollywoodit, Ashton Kutcher, ėshtė bombarduar me dhurata dashurie nga qindra vajza, kur ai pati filluar tė takohej me Demi Moore, duke e lėnė aktoren tė impresionuar nga kjo.
Komiku i filmit “Dude, Where's My Car?”, i cili ka filluar lidhjen me aktoren 45-vjeēare nė vitin 2003, e ka urryer vėmendjen e madhe qė ka shkaktuar fillimi i romancės sė tyre.

“Pėr disa muaj me radhė, nė mes tė natės binte zilja e derės dhe njė veturė plot me vajza ndalonin duke thėnė ‘hello’. Shokėt me tė cilėt banoja i kapnin shumicėn e dhuratave. Por, kur Demi filloi tė pėrgjigjet nė derė, kjo ndryshoi”, ka thėnė Kutcher.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kutcher i bombarduar me dhurata
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: