Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė   8/5/2008, 23:23

Modelja e kompanisė Victoria’s Secret, dhe e dashura e aktorit Orlando Bloom, Miranda Kerr, ka thėnė se deri sa arrijė moshėn 35 vjeēare ajo dėshiron tė ketė njė shtėpi nė fshat me tre fėmijė, njė.
“Dhjetė vite nga tash, shpresoj qė tė jetoj nė njė shtėpi me energji diellore me njė kopsht perimesh prapa. Shpresoj se do tė jetė diku afėr ndonjė fshati dhe ndonjė uji, ku do tė ketė ndonjė liqen ose oqean. Shpresoj tė kem tri fėmijė, nė shtrat tė mirė dhe njė vaskė tė madhe”, ka thėnė bukuroshja 25-vjeēare australiane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kerr dėshiron shtėpi nė fshat dhe tre fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: