Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simpson dėshiron ta kthejė formėn e dikurshme tė trupit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Simpson dėshiron ta kthejė formėn e dikurshme tė trupit   8/5/2008, 23:22

Kėngėtarja dhe aktorja Jessica Simpson dėshiron tė rikthehet nė formėn e saj tė dikurshme tė trupit, tė cilėn e kishte gjatė kohės kur ishte pjesė e filmit “Dukes Of Hazzard”, andaj edhe shfrytėzon pamje filmike si dhe foto pėr ta inkurajuar veten.
Ylli i muzikės thotė se ka qenė mjaft e guximshme, kur ka luajtur rolin e bukuroshes seksi, Daisy Duke, nė filmin e vitit 2005, pasi qė pjesa mė e madhe e trupit tė saj ishte nė disponim tė shikuesve pėr ta parė.

“Aq shumė vajza kanė fotografi tė miat nė ato bikini tė filmit dhe iu thonė trajnerėve tė stėrvitjes, ‘Dua tė dukem kėshtu’. Edhe unė e bėj tė njėjtėn gjė tash. I them, ‘Dua tė dukem si ajo’,”, ka thėnė Simpson.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Simpson dėshiron ta kthejė formėn e dikurshme tė trupit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: