Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Besarta mė e votuara on line

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Besarta mė e votuara on line   4/5/2008, 21:09

Njė sondazh i hapur qė nė fillim tė spektaklit “Big Brother” nė njė nga sitet shqiptare tė internetit, ka dhėnė tre ditė mė parė rezultatet e saj. Nė fakt aty kėrkohej tė votohej se cili ėshtė pėr ju personazhi mė i pėlqyer tek shtėpia e “Big Brother”, duke futur nė sondazh emrat e tė gjithėve, pavarėsisht janė brenda apo jashtė.
Dhe rezultati ishte ky: Besarta merr vendin e parė me 25% tė votave, nė vend tė dytė ėshtė Arbri me 18% tė votave, nė vend tė tretė del Shkėlqimi mė 17 % tė votave. Mbase shumė prej jush mund tė mos jeni dakord me rezultatin e kėtij sondazhi pasi nė opinionet e pėrditshme thuhet se Besarta duhej tė kishte dalė nga shtėpia pasi performanca e saj brenda ėshtė shumė pjatė dhe nuk ofron mė asgjė. Mirėpo duhet ta dini se votimet ishin on line dhe kjo mbase shpjegon kaq shumė vota pėr Besartėn pasi kosovarėt kanė njė edukatė mė tė madhe nė pėrdorimin e internetit dhe ky ka qenė njė rast i mirė pėr tė mbėshtetur patrioten e tyre.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Besarta mė e votuara on line
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: