Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Julinda si i ka marrėdhėniet me te dashurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Julinda si i ka marrėdhėniet me te dashurin   4/5/2008, 21:08

Ka treguar qė ėshtė e dashuruar dhe i dashuri i saj quhet Roni. Mirėpo nė njė intervistė tė dhėnė pak ditė mė parė ajo tregon qė ėshtė ndjerė aq e zhgėnjyer nga thashethemet qė qarkullonin pėr tė nė forume dhe shkrime tė ndryshme, sa shpesh pyet veten nėse ia ka vlejtur kjo sakrificė pėr tė qenė pjesė e “Big Brother”, po tė kemi parasysh se Julinda ėshtė futur aty pa lejen e tė atit. Mirėpo nė intervistė Julinda nė mėnyrė evazive shpjegon edhe marrėdhėnien me tė dashurin pas daljes nga shtėpia e “Big Brother”, dhe aty na lė tė kuptojmė se marrėdhėniet e saj nuk janė mė si mė parė.
“Folėm, por gjėrat do marrin njė rrjedhė pėr tė cilėn unė nuk jam e sigurt. Unė kam besim tek ai dhe ėshtė personi qė mė ka ndenjur mė afėr. Ajo qė nuk kuptohet nga njerėzit e dashur, ėshtė sesi mund tė krijosh afeksion aty brenda pėr persona qė nuk i njeh fare. Por gjithsesi ai ėshtė njė person qė mė kupton shumė”. Se pėr ēfarė gjėrash dhe pėr ēfarė rrjedhe e kishte fjalėn Julinda, ne nuk e dimė dhe shpresojmė ta sqarojmė nė ditėt nė vazhdim.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Julinda si i ka marrėdhėniet me te dashurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: