Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana Gjata dhe Skills, mė tė mirėt e “Video fest”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Elvana Gjata dhe Skills, mė tė mirėt e “Video fest”   4/5/2008, 21:06

“Video fest ‘08" ka prezantuar artistėt pretendentė pėr pesėmbėdhjetė ēmimet qė do tė ndahen nė natėn finale mė 19 maj. Nominimet janė vendosur nga njė juri e pėrbėrė prej 12 personash, tė cilėt kanė pėrzgjedhur spotet mė tė mira prej 144 spoteve tė paraqitura. Cilėsia e videoklipeve shqiptare ėshtė pėrmirėsuar nga viti nė vit dhe mund te thuhet qė mė nė fund, po ashtu si muzika dhe videot kanė arritur tė jenė tė njė niveli bashkėkohor. Kėtė vit pretendentė pėr “Spotin mė tė mirė” nė “Videofest”, janė Skillz me “Ah femrat”, Elvana Gjata me “Mames”, Kaltrina Selimi me “Auto Stop” dhe Elia Zaharia me “31 October”. Mė shumė nominime nga tė gjithė konkurruesit, i kanė dhėnė Elvana Gjatės me “Mames” dhe Skillz me “Ah femrat”, me 6 nominime.
Ata pasohen nga Kaltrina Selimi me 5 nominime pėr “Autospot”, ndėrkohė qė shumė artistė tė tjerė janė nominuar nė tre kategori. Ēuditėrisht, Adelina Ismaili, Genta Ismaili, Leonora Jakupi, Nora Istrefi, Soni etj, kėngėtare me spote aq tė suksesshme, janė vlerėsuar shumė pak ose aspak nga juria. Pėr tė justifikuar kėtė, nė faqen zyrtare tė “Video fest” ėshtė vendosur dhe nje shpjegim. “Nė fillim tė punės sė saj, juria ka vendosur qė pėr shkak tė mesazheve specifike qė bartin nė vete, tė mos hyjnė nė konkurrencė video spotet nė vijim: Genta & Geti (Krejt e dinė), Grupi i kėngėtarėve “Boll ka fol kuklla”, Adelina Ismaili, “Trimit tim”, Leonora Jakupi, “Tė falem Kosovė”, Aurora, “Amaneti”, Eliza Hoxha, “Pėr ata qė s’janė”. Nuk dimė se ēfarė ka dashur tė thotė juria me kėtė, pasi shpjegimi nuk duket se ka logjikė.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Elvana Gjata dhe Skills, mė tė mirėt e “Video fest”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: