Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash   4/5/2008, 21:02

Ylli i serisė “Sex and the City”, Sarah Jessica Parker, ka disenjuar njė koleksion personal rrobash pėr shtėpinė e modės “Steve and Barry” dhe me kėtė i ėshtė bashkėngjitur kolegeve tė saj Kate Moss, e cila ka disenjuar pėr “Top Shop” apo Penelope Cruz pėr “Mango”.
Koleksioni mban emrin “Bitten” dhe pėrfshin: jeans, fustane, triko, xhemperė, dorėza, kėpucė dhe veshje tė brendshme. Secila nga kėto prodhime mund tė blihen pėr vetėm 4.50 funte ose mė pak. Sarah deri tashti ka pasur disa oferta pėr bashkėpunim nė fushėn e modės. “Asnjėherė nuk kam dėgjuar mė parė pėr “Steve and Barry” dhe as qė e kam ditur se ekziston, por mė ka pėlqyer ideja dhe ėshtė kėnaqėsi tė punosh me njerėz tė tillė”, ka deklaruar Sarah.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Sarah Jessica Parker me koleksion personal rrobash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: