Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aguilera: Edhe kritika ėshtė pozitive

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aguilera: Edhe kritika ėshtė pozitive   2/5/2008, 18:49

Ylli i muzikės pop, Christina Aguilera, ėshtė e bindur se tė gjitha gjėrat tė cilat ndodhin nė jetėn publike janė tė mirėseardhura, madje edhe kritika ėshtė e mirė sepse lė tė kuptohet se njerėzit flasin pėr tė.
Kėngėtares sė hitit, “Beautiful”, nuk i pengon tė lexojė tregime negative pėr vetveten nė shtyp dhe mohon se ndonjė artikull e nervozon atė, pėr arsye se ajo e din se ēdo e keqe e ka edhe njė anė pozitive.

“Tė jesh objekt i revistave do tė thotė se ke njė ‘territor’ tėndin nė publik. Kur lexoj mendime tė kėqija pėr mua, fjalė negative dhe kritika, mundohem t’i kuptoj ato nė anėn pozitive, sepse megjithatė njerėzit flasin pėr mua dhe nė njėfarė mėnyre ata kanė njė respekt”, ka thėnė kėngėtarja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Aguilera: Edhe kritika ėshtė pozitive
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: