Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney tek Gjykatėsit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Britney tek Gjykatėsit   15/11/2007, 00:12

Gjithmone e me shume hidherohet, ceshtja gjyqesore mes Britney Spears dhe Kevin Federline. Ky i fundit, eshte kujdestar i vetem i femijeve dhe ka denoncuar Britneyn tek asistentet sociale. Arsyeja ishte se Spears per te disaten here nuk paraqitet per te bere testin e droges. Britney duhet ta beje kete test nje here ne jave ne nje dite surprize. Per kete u be nje tjeter seance gjyqesore, e cila perkeqeson gjerat per kengetaren, qe ne jeten e saj artistike, po korr nje sukses te madh me "Blackout" albumi nga i cili keni degjuar "Gimme More".

Vendimi per momentin eshte i prere: Femijet do te rrine me Kevin Federline. Per te patur serish te drejten per te pare femijet e saj Britney duhet ti nenshtrohet te gjithe rregullave te sherbimeve sociale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britney tek Gjykatėsit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: