Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie dhe Pitt vendosen nė Francė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie dhe Pitt vendosen nė Francė   2/5/2008, 18:46

Angelina Jolie ėshtė vendosur nė Villa Maryland nė St Jean Cap Ferrat, duke nxitur spekulime se ajo dėshiron ta lindė fėmijėn e dytė "natyral" nė Francė.
Sipas raporteve lokale, aktorja, partneri i saj Brad Pitt dhe katėr fėmijėt e tyre, tė hėnė kanė fluturuar drejt Nice, Francė, dhe se ata po planifikojnė tė qėndrojnė njė kohė mė tė gjatė atje. Ndėrkohė me familjen kanė udhėtuar edhe dy dado dhe tre truproje.

Ēifti pritet tė qėndrojė nė St Jean Cap Ferrat, sė paku deri nė pėrfundimin e Festivalit tė Filmit tė Cannes (25 maj), ku Jolie konkurron me dy filma, filmin e animuar, “Kung Fu Panda” dhe filmin e Clint Eastwoodit, “The Changeling”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Jolie dhe Pitt vendosen nė Francė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: